NUBIA Israel - נוביה ישראל |

Z17mini

קומפקטי, עוצמתי, מעוצב עם מצלמה מקצועית כפולה.

רק 799 ₪     לרכישה

מצלמת 13MP כפולה
לצילום תמונות חדות


ה-Z17mini מצויד בצמד מצלמות Sony 13MP אחוריות, ויש לו חיישן True Color RGB שלוכד צבעים עשירים וחיים, וחיישן אור מלא Sony MONO שקולט יותר מ-96.6% מהאור, וכך תופס פרטי אור וצל עשירים להפליא.


מצלמת 13MP כפולה
RGB+MONO

מגן עדשות
מזכוכית ספיר

0.1 שנייה
מיקוד PDAF היברידי

ייצוב תמונה באחיזת יד
ביטול רעידות אלקטרוני

מצב דיוקן
אפקט בוקה טבעי

הודות לעדשה הכפולה, מצב הדיוקן (Portrait) של Z17mini לא רק תופס דיוקנים ברורים יותר אלא גם משיג אפקט בוקה (bokeh) על ידי טשטוש הרקע, ויוצר תמונות דיוקן אמנותיות מהממות. תוכלו אפילו לכוונן את רמת הטשטוש ל-16 דרגות, מ-F1 ל-F16, לפי הצורך שלכם.

מצב ייפוי דיוקן
אמן האיפור האישי שלכם


אף שתוכלו לצלם תמונות דיוקן יפות כבר במצב דיוקן (Portrait), מצב זה ב-Z17mini תומך גם בפונקציית היופי. על בסיס אלגוריתם ה-3D Beauty, המצלמה מזהה בדייקנות את מיתאר הפנים שלכם ומתמקדת בתווים היפים שלכם על הרקע המטושטש. גם למצב ה-Beauty יש 10 דרגות, והוא נותן לכם תצוגה מקדימה של אפקט היופי ומאפשר לכם לצלם את הרגע המושלם בקליק אחד.


מצב 3D Beauty

הפחתת רעשים 3D

רקע מטושטש

יופי בזמן אמיתי

צילום Mono, Time Shuttle ו-3D
עדשה כפולה פורצת דרך


בעזרת NeoVision 6, מהדורה מיוחדת שנכתבה רק ל-Z17mini, יש בידכם כעת מצלמה רב-תכליתית רבת עוצמה. יש לכם לא רק מצב דיוקן אלא גם מצבי Mono, 3D ו-Time Shuttle (מסע בזמן). צעד קטן לנוביה – צעד ענק לצילום הנייד.

○ מצלמת מסע בזמן: צרו אשליה של מסע בזמן, וחצו את הקו בין העולם האמיתי לווירטואלי.
○ מצלמת 3D: צלמו תמונות 3D אימרסיביות ביותר שיעניקו לכם חוויה ויזואלית חדשה לגמרי.
○ מצלמת Mono: צלמו ישירות תמונות מונוכרומטיות מפורטות ומוחשות במיוחד.

להתמקד מחדש בתמונות
קודם לצלם ורק אחר כך למקד


במצלמה מסורתית בעלת עדשה אחת, אתם צריכים לדאוג למיקוד קודם ולצלם אחר כך. אך לא תוכלו למקד מחדש תמונה שכבר צילמתם. ה-Z17mini חולל כעת מהפכה בצילום הנייד: תוכלו בעזרתו למקד בדיעבד או לכוון את טשטוש הרקע בתמונות בעזרת מצב העריכה. אותה התמונה פותחת עולם חדש לגמרי אחרי שתמקדו אותה מחדש.

יופי בעזרת פילטרים

ה-Z17mini מצויד במצלמת 16 מגה-פיקסל קדמית כדי לצלם תמונות סלפי HD. בעזרת פילטרים שונים כמו Natural, Beauty, Pink ועוד תוכלו להדגיש מראה שונה שלכם בכל פעם. גם למסך של ה-Z17mini יש תכונת ה-Fill-light שמעניקה לכם תאורה רכה, ומאפשרת לכם לצלם תמונות סלפי טבעיות ויפות.


16MP
מצלמה קדמית

F2.0
צמצם גדול

מסננים שונים
10 דרגות יופי

מילוי אור מסך
סלפי עם אור-יופי

קיבולת מהירה וגדולה במיוחד
שחקו יותר, אחסנו יותר

הודות לזיכרון RAM בנפח 4GB, ה-Z17mini מהיר ביותר, בין אם תריצו 10 אפליקציות או רק אחת. עם ה-Z17mini תיפרדו לשלום מהימים שבהם הייתם צריכים לסגור כל הזמן אפליקציות שרצות ברקע. והודות לזיכרון ROM בנפח 64GB, נפח אחסון לא מספיק הוא עניין ששייך להיסטוריה.

4GB

RAM

64GB

ROM

up to 200GB

Storage Expansion

מעבד Qualcomm 652

כדי לתת לכם את חוויית המשחק הטובה ביותר, Z17mini מצויד במעבד Qualcomm 652 בעל שמונה ליבות ו-64 סיביות, המשפר את הביצועים ב-10% ואת עוצמת העיבוד הגרפי ב-90% בהשוואה למעבד מהדור הקודם – כך באמת תוכלו לשחק בקלות משחקי 3D.

מראה של גוף אחיד (unibody)
גימור במרקם טבעי

ה-Z17mini מיוצר בתהליך האחדה מתכתית ייחודי. האנטנה הדקה מתמזגת עם הגוף בטכנולוגיית ננו-יציקה, והתוצאה היא מראה חלק ואחיד. הטלפון הדקיק שעוביו 7.45 מ"מ מתאים בדיוק לקימורים של כף ידכם, ויש לו מרקם נעים.

אומנות עילית

כדי למצב את ה-Z17mini כמכשיר דגל איכותי, לא חסכנו שום הוצאה. כל מכשיר Z17mini עובר תהליך עיבוד רציף במשך 60 דקות באמצעות 90 להבים מיוחדים, ליטוש אוטומטי בדיוק גבוה ב-360 מעלות על ידי רובוטים, התזת חול זירקון דק במיוחד במשך 600 שניות ו-180 דקות של חמצון אנודי, באמצעות טכנולוגיית CNC מדויקת בארבעה צירים. כל התהליכים האלה הופכים את ה-Z17mini לסמארטפון שמשדר קלאסיות ויוקרה.

600שניות

התזת חול זירקון

60דקות

עיבוד ב-90 להבים

טכנולוגיית NeoPower
מעניקה חיי סוללה של יומיים

המסך, ה-CPU ותהליכי הרקע הם זוללי אנרגיה גדולים. טכנולוגיית NeoPower מכוונת בחוכמה את בהירות המסך ואת פעולות ה-CPU וה-GPU בעזרת אלגוריתמים מתוחכמים, מקצה את הכוח במקום ובזמן שהוא נדרש ומקפיאה אפליקציות רקע זוללות אנרגיה. ניהול האנרגיה הסינרגיסטי מבטיח שה-Z17mini משיג קפיצה משמעותית בחיי הסוללה, ומאפשר למשתמשים רגילים ליהנות מפעולת הטלפון במשך יומיים ברציפות.

Neo-power

NeoPower Technology

2days

Regular Use

גרף שימוש באנרגיה של nubia Z17mini

כדי להאריך את חיי הסוללה חקרנו כמה תרחישי שימוש של משתמשים שונים, וביצענו אופטימיזציה עמוקה לאפליקציות נפוצות.

Note: The above data is based on tests condition in our lab and may vary based on actual usage.

nubia UI
ממשק משתמש שמכיר אתכם טוב יותר

ה-Z17mini מצויד במהדורה מיוחדת של nubia UI 4.0. האייקונים הססגוניים מייצגים היבטים שונים של החיים האמיתיים, פונקציות ה-FiT והמסך המפוצל המהוללות עדיין קיימות, פונקציית שכפול האפליקציות תומכת ביותר יישומים, ולצילום המסך המתקדם יש אפילו יותר תכונות. תכונת השהיית השיחות הנכנסות, שנוספה עתה, היא משהו שאתם עומדים לאהוב.