מי אנחנו?

נוביה, שנוסדה באוקטובר 2012, שואפת להביא סמארטפונים מתקדמים וחדשניים למשתמשים הרפתקניים, שמחפשים חוויות חדשות ואיכות חיים משופרת. נוביה, שהסיסמה שלה היא "תהיו עצמכם", ממשיכה לשפר את חיי המשתמשים בכך שהיא מעודדת אותם לרדוף אחר החלומות שלהם ולפתח תשוקות חדשות. מטה החברה נמצא בסין, וכעת יש לה פעילות ברחבי העולם, כולל צפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, רוסיה, דרום מזרח אסיה והודו. המותג ידוע היטב בזכות התכונות האינטראקטיביות החדשניות שלו ופונקציות הצילום המקצועיות. השם "nubia" נגזר מתרבויות עתיקות ויש לו משמעויות עמוקות. בלטינית ובשפות אחרות, המילה "נוביה" משמעה עננים, שהם סימן ליופי ולטוב לב. כיום, Nubia Technology Co. Ltd מביאה משמעות חדשה לשם הזה, המשקפת את הקפיצה האבולוציונית מתרבות עתיקה לקדמה טכנולוגית מודרנית.

מה אנחנו עושים?

נוביה מחויבת לספק טכנולוגיה ייחודית וחדשנית, מוצרים ושירותים לצרכנים שמשתוקקים לחדוות ההרפתקה והתגלית. נוביה מתחילה עידן חדש של אינטראקציית משתמש והציגה את העיצוב חסר המסגרת הראשון בעולם - FiT (Frame interactive Technology) ואת פונקציית זיהוי טביעת האצבע TiO (Three-in-One). נוביה מתמחה בצילום נייד מקצועי ומביאה לצרכנים פונקציות מצלמת DSLR מתקדמות ביותר. כעת, כל אחד מסוגל לצלם תמונות באיכות גבוהה של ציורי אור, נתיבי כוכבים וצילום דולג (time-lapse) עם הסמארטפונים של נוביה.

חזון

נוביה נחושה להביא השראה לעולם על ידי טכנולוגיה, מוצרים ושירותים חדשניים, תוך שאיפה אינסופית לחידוש. נוביה יצרה מגוון רחב של סמארטפונים בעיצובים ובטכנולוגיות המתקדמים ביותר, שתמיד דחפו את הגבולות ושיפרו את החיים שלנו. נוביה תמשיך להוציא לשוק עיצובים ותכונות חדשים, ובכך תספק חוויית משתמש מוגברת לצרכנים ותעשיר ותגוון את חייהם.


Blacknet.co.il - בניית אתרים